События Коминтерновского района

День рятівника

День рятувальника України це чудовий привід привітати всіх співробітників Міністерства надзвичайних ситуацій, адже вони виконують вкрай складну і важливу роботу.

Планове тренування районної тимчасової комісії з питань евакуації.

З метою організованого та своєчасного проведення евакуаційних дій на території Слобідського району м. Харкова 18.09.2019р. в Адміністрації Слобідського району відбулося планове тренування районної тимчасової комісії з питань евакуації.

Проведення робіт з благоустрою району.

Проводились роботи з благоустрою території по проспекту Льва Ландау та безхазяйної території по вул. Нестерова.

Відкриття дитячого ігрового та спортивного комплексу.

Щороку у Слобідському районі м. Харкова збільшується кількість майданчиків, де і діти, і дорослі можуть якісно провести свій вільний час.

І сьогодні, 6 вересня 2019 року по вул. Морозова, 32, 34 відбулася значна подія – відкриття дитячого ігрового та спортивного комплексу.

День знань - особливе свято.

День знань - особливе свято не тільки для школярів, але і для вчителів і батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою цей день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення і побажання.

76 річниця звільнення Харкова від фашиських загарбників

Цього року ми відзначаємо 76-у річницю звільнення Харкова від фашистських загарбників. Для усіх поколінь харківчан це особливе свято – у ньому і радість перемоги, і гіркота втрат. Адже мільйони наших співвітчизників полягли у боях за найсвятіше – свободу своєї Батьківщини.

Відкриття дитячого майданчика в сел. Федорці

16 серпня 2019 року, на місці старого пустиря з несанкціонованим звалищем, після звернень жителів сел. Федірці до Харківського міського голови, по вулиці Кановченко, 1 було відкрито новий комплекс: ігровий дитячий і спортивний майданчики.

У відкритті ігрового комплексу брали участь голова Адміністрації Харківської міської ради В'ячеслав Ільєнко, директор Департаменту житлового господарства Харківської міської ради Роман Нехорошков, депутат Харківської міської ради Надія Ільєнко, актив Слобідського району, ініціативна група мешканців.

Благоустройство частного сектора

В частном секторе Слободского района на присоединенной территории в Федорцах был проведен субботник по благоустройству территории под детскую и спортивную площадку.

В субботнике была задействована техника КП «Благоустрий» г. Харькова», ДЭФ 4 КП «Дорремстрой».

В субботнике приняли участие около 20 человек жителей частного сектора, работники КП «Благоустрий» г. Харькова» и администрации района.

Засідання робочої групи з відповідальними особами за матеріально – технічне забезпечення виборчих дільниць

Сьогодні 20 червня 2019 року відбулося спільне засідання робочої групи з відповідальними особами за матеріально – технічне забезпечення виборчих дільниць та з питань підготовки і проведення позачергових виборів народних депутатів України 21липня 2019 року.

День дільничного офіцеру поліції Україні

Сьогодні, 18 червня 2019 року з професійним святом у Слобідському відділу поліції ГУ Національної поліції у Харківській області вшановували цих самовідданих людей – офіцерів поліції Слобідського району.

Страницы