Особистий прийом громадян головою Адміністрації та керівником Харківської місцевою прокуратури № 5

7 листопада 2018 голова Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради В’ячеслав Ільєнко разом з керівником Харківської місцевої прокуратури №5 старшим радником юстиції Володимиром Калюга провели прийом мешканців Слобідського району м. Харкова.

Люди зверталися за допомогою з різних питань, а саме:

  • Келеснік Л. – голова громадської організації інвалідів району звернулася за допомогою у вирішенні питання надання матеріальної допомоги на придбання ліків за рахунок бюджетних кошт та скасування або реструктуризацію заборгованості за послуги теплопостачання.
  • Вєсєлова Д. – голова громадської організації інвалідів калясочників прийшла зі зверненням щодо надання допомоги у ремонті нежитлового приміщення та систем тепло-водопостачання та водовідведення за адресою проїзд Садовий, 12-А.
  • Горбатенко Н. звернулася з питанням про реконструкцію спортивного стадіону біля житлового будинку за адресою проспект Героїв Сталінграду, 21-Б.
  • Клемпотюк В. шукає підтримки у вирішенні проблеми «наливайок» на пр. Героїв Сталінграда9, 154. За його словами, майже на всіх зупинках міського транспорту йде несанкціонована торгівля спиртним. За підсумками звернення будуть проведені перевірки районою прокуратурою та Слобідським відділом ДСНС, будуть зроблені контрольні закупки для виявлення фактів порушь, перевірені земельні та податкові дозволи у власників магазинів. Там, де знесення неможливе, будуть встановлені нові павільйони без цих торгових точок.
  • Герасименко З. ремонт під’їзду, вхідної групи, заміна систем тепло-водо постачання за адресою проспект Петра Григоренко, 45.
  • Тарасенко В. звертається з питанням заборони заїзду автотранспорту на зелену зону біля СТО по проспекту Героів Сталінграду, 63.
  • Бажинова Н. прийшла зі зверненням щодо приведення у належний стан території по вулиці Морозова,7.

Усі задані жителями питання взяті на особистий контроль головою адміністрації району та встановлені строки їх виконання.