Інформаційний семінар на тему: "Легальна зайнятість - запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту".

Сьогодні, 05 грудня 2018 року, в Слобідському районі міста Харкова проходить інформаційний семінар з випускниками шкіл району, на тему: "Легальна зайнятість - запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту".

Мета семінару - привернути увагу сьогоднішніх випускників шкіл до проблем нелегальної зайнятості та виплати заробітної плати у "конвертах", майбутнє соціальне забезпечення.

Під час заходу присутнім доведена інформація щодо наслідків тіньової зайнятості. "Кожен громадянин, який влаштовується на роботу, повинен пам'ятати, що отримання заробітної плати "в конверті" сьогодні позбавляє його в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, захисту від незаконного звільнення, права на відпустки. Для забезпечення свого майбутнього найманий працівник повинен вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин", наголосила заступник голови адміністрації Слобідського району Харківської міської ради Лещенко Світлана Миколаївна.

У семінарі брали участь: заступник голови адміністрації району Лещенко Світлана Миколаївна, начальник УПСЗН Слобідського району Уксусов Сергій Вікторович, директор Харківського міського центру зайнятості Піженко Сергій Вікторович, начальник управління освіти Пилаєва Тетяна Вячеславівна, заступник начальника управління соціально-трудових відносин Бондаренко Діана Петрівна, начальник відділу з питань праці Ярещенко Наталія Іванівна, фахівець профорієнтації Ромасько Анна Володимирівна, випускники шкіл Слобідського району міста Харкова.

Результат заходу - ознайомити старшокласників із законодавством про зайнятість, привернути увагу, що згода отримувати зарплату "в конвертах" сьогодні - це відсутність захисту від незаконного звільнення, гарантії на безпечні і здорові умови праці, гарантованого права на відпочинок та гідного соціального захисту в майбутньому.