Відкриття дитячого майданчика в сел. Федорці

16 серпня 2019 року, на місці старого пустиря з несанкціонованим звалищем, після звернень жителів сел. Федірці до Харківського міського голови, по вулиці Кановченко, 1 було відкрито новий комплекс: ігровий дитячий і спортивний майданчики.

У відкритті ігрового комплексу брали участь голова Адміністрації Харківської міської ради В'ячеслав Ільєнко, директор Департаменту житлового господарства Харківської міської ради Роман Нехорошков, депутат Харківської міської ради Надія Ільєнко, актив Слобідського району, ініціативна група мешканців.

Під час підготовки території під установку елементів майданчиків, КП «Благоустрій» було вивезено 11 машин сміття по 8 куб. кожна, подроблено і вивезено 100 куб.гілок, ТОВ «Харків Екоресурс» вивезено 18 куб. бросового сміття, КП «Шляхрембуд» завезено і розплановано 78 кубометрів піску, проведена планування ландшафту, вирівнювання землі і піску, КП «Харківміськсвітло» встановлено додатково 2 лампи на електроопорах; СКП «Харківзеленбуд» кроновано дерева, викошено більше 1500 кв. м. трави і порослі чагарників, крім цього встановлено 98 скоб огорожі, дошка оголошень, а в зоні відпочинку 8 лавок і 6 урн, 2 великих декоративних елемента (яблуко і полуниця).

Силами місцевих жителів укладені дорожні плити.

На дитячому майданчику встановлена нова велика гірка, різноманітні гойдалки і тренажери, пісочниця, мультіфітнес і т.д.

«Саме такий ігровий комплекс ми і очікували, коли звернулися до Харківського міського голови», - кажуть місцеві жителі.

Велику допомогу в прибиранні території та будівництві майданчиків надали місцеві жителі. Вийшли молоді тати, взяли в руки лопати, граблі, мішки для сміття і спільно з районними службами зробили місце для дитячих ігор. Тепер дітям буде, де провести час весело і з користю. Такі спільні проекти дуже важливі. Вони мотивують людей на те, щоб встати з диванів і зробити щось своїми руками.

Відкриття нової дитячої ігрової та спортивної площадок супроводжувалося виступом юних артистів: Зразкового художнього колективу естрадного танцю «Конфеті», дитячої школи мистецтв № 5 ім. Дунаєвського, дитячо-юнацької спортивної школи № 6.

Наприкінці свята всі діти отримали сюрпризи: морозиво, баскетбольні м'ячі, сітку для баскетбольного щита, ракетки з м'ячиком для тенісного столу від депутата Харківської міської ради Надії Ільєнко.

Маленькі жителі щосили наминали солодкі подарунки та випробовували нові гойдалки. На майданчику вони зможуть поспілкуватися з однолітками і весело провести час. Все зроблено з любов'ю, продумано і направлено на розвиток дітей.

Коли небайдужі жителі об'єднуються з міською та районною владою, з'являються дитячі майданчики, зони відпочинку та інші місця для корисного дозвілля. Харків стає ще більш затишним і красивим містом. У ньому дітям є, де займатися, розвиватися і відчувати, що у них яскраве дитинство.

Депутат Харківської міської ради Надія Ільєнко від щирого серця подякувала усім, хто взяв участь в будівництві майданчика, за свято, яке вони подарували дітям.