День знань - особливе свято.

День знань - особливе свято не тільки для школярів, але і для вчителів і батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою цей день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення і побажання.

Сьогодні 2 вересня пройшло свято «Першого дзвоника» і в Слобідському районі м. Харкова. У всіх ліцеях, гімназіях та загальноосвітніх школах району відбулися урочисті лінійки, присвячені відкриттю нового навчального року.

З особливою теплотою зустрічали в школах першокласників.

Більше 1850 самих маленьких українських школярів почали своє знайомство зі школою в Слобідському районі. Як довго вони чекали цього дня! Мріяли швидше подорослішати, і нарешті, ця мрія збулася!

Свято пройшло легко і весело, було наповнено особливою урочистістю і барвистістю. Нарядні вчителя в оточенні дітвори з букетами квітів, школярі та їх батьки зібралися на урочистому заході.

Для багатьох першокласників районних шкіл пролунав перший в їх житті шкільний дзвінок. А це означає, що вперше малюки виявилися в шкільних стінах, познайомилися з вчителями і вирушили в нове, доросле життя.

І яке ж свято без гостей? Гостями були батьки, представники Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради, депутати Харківської міської та обласної рад, члени громадських організацій, представники підприємств міста.

Традиційно щасливих першокласників і школярів старших класів з Днем знань привітали керівництво Управління освіти Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради, заступник голови Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради з організаційних питань С.М. Лещенко, заступник голови Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради з соціальних і гуманітарних питань Д.В. Дорожкін, заступник голови Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради з житлово-комунальних питань А.М. Свідло, завідувач сектором по роботі з органами самоорганізації населення З.М. Романенко, голова спілки ветеранів Афганістану Слобідського району Л.А. Панасюк, депутати Харківської міської ради та інші гості заходу.

Заступник голови Адміністрації Слобідського району Денис Дорожкін привітав учнів Харківської гімназії № 83: «Знаю, з яким хвилюванням ви всі прийшли це свято.

Зі словами серцевої вдячності хочеться звернути до вчителів. Ваша роль в житті кожного учня - величезна. Сьогодні ви вчитись дітей не тільки математики або хімії, а і мистецтву жити. Здоров'я вам и нових творчих успіхів!

Дорогі випускники! Бажаю вам щастя, мирного неба над головою, удачі у всіх починаннях. Не бійтеся труднощів – вони допоможуть вам виховати твердість характеру. Зі святом, дорогі школярі, вчителі та батьки!»

Сьогодні, у цей гарний теплий ранок на території  Державного навчального закладу «Харківське вище професійне училище № 6» зібралися педагоги, учні, батьки та почесні гості.

Розповісти про майбутні професії прийшли представники заводів ім. «Малішева »,« Світло шахтаря »,« Турбоатом ».

Урочисте лінійку розпочав директор навчального закладу Костоглодов Василь Миколайович, він привітав учнів, батьків, колег зі святом: «Дорогі студенти, як довго ви чекали цього дня! Ви мріяли швидше подорослішати, и нарешті, ця мрія збулася! Попереду безліч важкі завдання, які вам прийдеться вирішувати, но найсуворішім екзаменатором буде саме життя ».

Вітали випускників та їхніх родичів і почесні гості. Заступник голови Слобідської адміністрації Світлана Лещенко. побажала учням грамотно застосовувати отримані навички, збільшувати знання і досвід,: «Щиро вітаю з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаю всім учням  на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети ».

Світлана Лещенко ознайомила всіх присутніх  з історичною військовою спадщиною навчального закладу в воєнні і післявоєнні роки, вона відмітила, що нинішні учні спадкоємці слави, правнуки тих, хто захистив країну від фашистських загарбників і зобов’язанні на них рівнятися.

У Харківському технічному ліцеї № 173 пройшла цікава квест-подорож «Україна єднає дітей».

Початок навчального року - це свято, наповнене сміхом, спогадами, подячними словами і урочистими промовами. Це важливий день для всіх школярів і їх батьків.

На закінчення випускної програми учні разом з викладачами та друзями зробили пам'ятні фотографії. Сподіваємося, що пам'ять про цей день залишиться не тільки у вигляді фотографій, але глибоко закарбується в серцях всіх присутніх, в їх житті.