Відкриття дитячого ігрового та спортивного комплексу.

         Щороку у Слобідському районі м. Харкова збільшується кількість майданчиків, де і діти, і дорослі можуть якісно провести свій вільний час.

І сьогодні, 6 вересня 2019 року по вул. Морозова, 32, 34 відбулася значна подія – відкриття дитячого ігрового та спортивного комплексу.

Дитячі площадки  призначені для занять спортивними вправами та іграми на свіжому повітрі, що допомагає зберегти та зміцнити здоров’я маленьких  харків’ян. Таке дійство стало можливим завдяки участі Харківського міського голови та усіх активних і небайдужих людей.

Хочеться сказати величезне «дякуємо» тим людям, які люблять дітей і створюють їм всі умови щодо прекрасного проведення дозвілля.

У відкритті ігрового комплексу брали участь заступник голови Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради з організаційних питань Світлана Лещенко, заступник голови Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради з житлово-комунальних питань  Олексій Свідло, заступник голови Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради з соціально-гуманітарних питань Денис Дорожкін, депутат Харківської міської ради Алла Бобейко.

На свято завітали багато дітей і дорослих харків’ян - жителів сусідніх житлових будинків.

До створення нового дитячого комплексу підійшли з натхненням. Старі елементи ігрового майданчику, які вже давно прийшли в непридатність і створювали загрозу для малюків, змінили на нові красиві і сучасні. Це і дитяча гірка, пісочниці, гойдалки. Справжньою родзинкою став великий ігровий комплекс -  городок з трьома вежами.

На спортивному майданчику старші дітки зможуть протестувати «Сітку-піраміду», «стріт – воркаут» та інші різноманітні спортивні тренажери.

Дитячий комплекс було прикрашено декоративними елементами: 8 ягід, 2 «Арт-стоуна» і 1 кексік.

Також були встановлені вазони, розбиті 2 клумби, висаджені петунія, сальвія, жоржини, чорнобривці, завезено 114м3 піску, встановлені лавки, урні проведено додаткове освітлення.

Відкриття комплексу сприяло і проведенню ремонтних робіт  у будинках та на прибудинкових територіях. Тільки у цьому році відремонтовано 600м2 цоколю у будинку по вул. Морозова, 32, 34; висаджено  кущі і дерева; зроблені січні доріжки до під’їздів; встановлено карман для паркування автомобілів і т.д.

Заступник голови Адміністрації Слобідського району Олексій Свідло від щирого серця подякував усім, хто взяв участь в будівництві майданчика, за свято, яке вони подарували дітям: «Раніше про такі майданчики ми лише мріяли. І мені приємно, що останніми роками, дякуючи міській владі, наша мрія збувається».

Відкриття нового дитячого ігрового та спортивного майданчиків супроводжувалося виступом юних артистів: Зразкового художнього колективу естрадного танцю «Конфеті», дитячої школи  мистецтв № 5 ім. Дунаєвського.

У святі взяли   участь і юні спортсмени дитячо-юнацької спортивної школи № 6.

За здоров’ям усіх присутніх слідкував медичний персонал Харківської міської поліклініки №1.

Охорону громадського порядку забезпечували співробітники Слобідського відділу ГУНПА у Харківській області і Слобідського відділу цивільного захисту Головного управління Державної служби по надзвичайним ситуаціям.

         Задоволення отримали всі! Дошкільнята – від нових та цікавих гойдалок. Дорослі ж раділи з того, що нарешті діти зможуть займатися фізичною культурою на сучасному спортивному майданчику.

Діти ласували морожене, дорослі насолоджувалися невимушеною атмосферою.

Тому під час святкового дійства малюки та дорослі неодноразово скандували «Дякуємо!», вітаючи поважних гостей.

На завершення офіційної частини депутат Харківської міської ради Алла Бобейко звернулася до всіх присутніх: «Мені б дуже хотілося, аби тут завжди було багато не тільки дітей, але й молоді та дорослих, які теж будуть активно займатися спортом. І потрібно, щоб таких місць у нашому місті ставало все більше, а ми будемо всіляко цьому сприяти».

Спортивно-ігровий комплекс, який тепер з’явився  по вул. Морозова, 32, 34 забарвить дозвілля малечі у веселі кольори, подарує здоров’я та радість молоді.

Реалізація  цього проекту сприяє створенню належних умов для організації дозвілля жителів району, популяризації здорового способу життя.