Проведення робіт з благоустрою району.

Проводились роботи з благоустрою території по проспекту Льва Ландау та безхазяйної території по вул. Нестерова.

За підтримки Харківського національного Університету внутрішніх справ, безпосередньої участі курсантів університету, під керівництвом Адміністрації Слобідського району ХМР було прибрано від побутового сміття територію проспекту вздовж проїзної частини дороги на ділянці від проспекту Гагаріна до проспекту Г.Сталінграду, а також виконувались масштабні роботи з благоустрою території по проспекту Л.Ландау, 27, в межах яких було завезено 120 м.куб землі та звільнено територію від небезпечної рослини – амброзії. Допомога у виділенні 6 одиниць (екскаватора та КАМАЗів) була надана АТ «Трест Житлобуд-1». Усього в заходах з благоустрою по проспекту Л.Ландау прийняло участь 75 курсантів Університету.

Не менш масовим характером відзначились виконувані роботи з очищення від сміття, трави та бур'яну безхазяйної території по вул. Нестерова. Активну участь прийняли студенти Харківського професійного ліцею харчових технологій та торгівлі. Було зібрано побутове сміття та з допомогою роторного трактора СКП «Харківзеленбуд» проведено викошування значної площі від трави, амброзії та чагарників. Всього було залучено 50 студентів, роботи виконувались під керівництвом Адміністрації Слобідського району ХМР.

Значна територія Слобідського району знаходиться під забудовою домоволодінь приватного сектору, у зв'язку з чим роботи з прибирання територій, прилеглих до них, займають чи не одне головних місць в рейтингу наймасштабніших. Так у ці дні за участі жителів приватного сектору, представників Адміністрації району та вуличних комітетів, а також КП «Благоустрій» проводились роботи з прибирання від сміття та опалого листя територій по проспекту Г.Сталінграду та Льва Ландау, вул.Овражної та площі Шуберта. Також було подріблено та вивезено раніше спиляне гілля за допомогою залученої техніки: подрібнювача та трактора. Загалом було подріблено більше ніж 15 м.куб гілля, зібрано та вивезено більше ніж 6 м.куб сміття.

Наближається до свого завершення реконструкція дитячого садочку по проспекту Героїв Сталінграду, 146А, урочисте відкриття якого заплановано провести найближчим часом. Задля підготовки закладу до цієї важливої події акумульовано сили комунальних підприємств району: КП «Харківські теплові мережі», КП «Харківводоканал», КП «Благоустрій», «КП «КВБО» та підприємств, серед яких АТ «трест Житлобуд-1» та ООО «Системи прогресивної очистки», залучено значну кількість техніки, співробітники майбутнього закладу щоденно трудяться з наведення порядку та приведення території закладу до належного санітарного стану. З території ДНЗ було вивезено більше ніж 170 м.куб будівельного, побутового сміття, опалого листя та гілля. В ході благоустрою за допомогою залученої техніки (10 важкогрузних самосвалів та 2 навантажувачів) було завезено 180 м.куб чорнозему та 95 м.куб піску для планування території закладу. Допомогу у плануванні землі та піску надав Харківський національний університет внутрішніх справ, виділивши 40 завзятих парубків для виконання робіт з благоустрою.

На постійній основі співробітниками Слобідського району проводиться робота по виявленню та знешкодженню шкідливої рослини амброзії, небезпечний вплив якої на здоров'я та самопочуття людей усіх вікових категорій відомий багатьом. Спільно з представниками Департаменту комунального господарства Харківської міської ради були виявлені осередки зростання амброзії на територіях, прилеглих до підприємств району, розташованих  по вул.Каштановій, вул.Зерновій та вул.Матросова.

СКП «Харківзеленбуд» регулярно проводяться роботи з покосу території скверів, а співробітники ООО «Системи прогресивної очистки» слідкують за своєчасним виконанням робіт з покосу на прибудинкових територіях. В ході боротьби з шкідником було проведено покос колій КП «Міськелектротранссервіс» та території гаражних кооперативів, стоянок, підприємств, установ, організацій усіх форм власності.

З кожним днем ми робимо наш рідний район все кращим, чистішим та красивішим.