День рятівника

У підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту», відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Надалі, згідно Указу Президента України № 830 від 12 вересня 2008 року цей день – 17 вересня став мати назву "День рятівника".

День рятувальника України це чудовий привід привітати всіх співробітників Міністерства надзвичайних ситуацій, адже вони виконують вкрай складну і важливу роботу.

Традиційно, в цей день проводиться безліч всіляких конференцій, концертів, семінарів та інших святкових заходів, на яких обговорюються найважливіші питання професії. Крім цього нагороджуються найдостойніші люди, що працюють в цій сфері, вручаються пам'ятні подарунки, нагороди, відзнаки, присвоюються чергові звання і поминаються героїчно загиблі на службі.

У цей день не забули привітати співробітників поліції Слобідського району з їх професійним святом і районна адміністрація.

На апаратному засіданню з вітальним листом  від голови району до всіх присутніх звернулася заступник голови Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради Світлана Лещенко: «Хлопці у формі МНС - ось наші рятівники, і сьогодні ми їх вітаємо, адже сьогодні – їх свято! Дозвольте побажати вам довгі роки залишатися сильними, ніколи не сумувати і, частіше посміхаючись, йти по життєвій дорозі переможцем!

Рятувальник - благородна і потрібна професія. Це - самовідданість, підтримка, чесність. Тільки обрані можуть працювати в цій сфері. Випадковим в ній немає місця! Вітаю сердечно всіх, хто займається найважливішою справою, рятуючи інших! Нехай Вас зберігають небеса, і сонце дарує тільки яскраві дні! Нехай над вашими головами ніколи не сходяться грізні хмари. Тільки радості, тільки процвітання, тільки щастя бажаю я Вам в це свято! Всіляких почестей і удач, доблесних здобутків та мужності, стрімкої кар'єри і благородства! Святкового настрою і земного щастя! Уклін вам!».

Лещенко С.М. вручила грамоти, пам’ятні подарунки колективу Слобідського РВ в м. Харкові  ГУ ДНСС України в Харківській області.

Від депутата Харківської міської ради Василенко О.І. вони отримали пам’ятні подарунки і квіти.

Помічник депутата Левшина В.М. урочисто привітала рятівників з їх професійним святом: «У цей День - прийміть наші вітання! Нехай ваше життя буде довгим і щасливим, повне справджених надій, сил тільки прибуває з роками, і здійснюються всі мрії!

Нехай Ваша служба буде якомога менш небезпечна і важка, і як можна більш цікава, гідна і шанована.

Нехай безпечними будуть робочі будні, надійним - плече партнера, міцної - сила волі і переконань».

День Рятівника - свято тих, хто готовий прибігти на допомогу в будь-яку хвилину. Нехай їх служба буде якомога менш небезпечна і важка, і як можна більш цікава, гідна і шанована.