Відкриття дитячого садка № 352

Сьогодні, 10 жовтня 2019 року, мешканці мікрорайону «Нові будинки» чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається не просто як сонячний осінній день, але і як день відкриття дитячого садка № 352 по проспекту Героїв Сталінграда, 146-А.

Дошкільна установа не працювала майже 22 роки. І ось настала ця довгоочікувана подія, яка стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

96 дошкільнят у віці від 1,5 до 6 років будуть відвідувати садочок, отримувати освіту, розвивати свої творчі здібності, формувати навички спілкування з однолітками та дорослими.

За кілька місяців будівлю перетворили на сучасний дитячий садочок з відповідним естетичним оформленням приміщень, комфортними меблями, багатофункціональними ігровими майданчиками.

Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, яскраві дитячи костюми, схвильовані батьки, атмосфера справжнього свята – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів мікрорайону.

Право перерізання стрічки було надано дівчинці та хлопчику – майбутнім вихованцям дитячого садочка.

Розділити радість з мешканцями мікрорайону та привітати їх з чудовою подією завітали: Харківський міський голова Геннадій Кернес, директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко, голова Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради В’ячеслав Ільєнко.

В своєму вітальному слові Харківський міський голова Геннадій Адольфович Кернес привітав  майбутніх вихованців, батьків і працівників дошкільного закладу та побажав всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі.

Після урочистостей присутні на святі з радістю і хвилюванням переступили поріг нового закладу та побували в гостинних стінах дитсадка, де кожен мав можливість помилуватися затишним убранством музичної зали, групових приміщень.

Висловлюємо слова глибокої подяки колективу Управління освіти Слобідського району Харківської міської ради, яке  доклало максимум своїх зусиль, уміння і любові, щоб подарувати харків’янам справжнє чудове свято.