Вперше на оновленому стадіоні Харківської загальноосвітньої школи № 95 проходять спортивні змагання з різних видів спорту

Сьогодні 10.10.2019 року для всіх нас радісна подія – вперше на оновленому  стадіоні Харківської загальноосвітньої школи № 95 по вул. Ньютона, 137  проходять спортивні змагання з різних видів спорту.

Ця подія відбувається завдяки тому, що в нашому місті реалізується програма відродження шкільних стадіонів і розвитку спорту!

Харків  по праву носить звання спортивної столиці!  Міська влада особливу увагу приділяє формуванню серед учнівської молоді  навичок здорового способу життя,  інтересу до занять фізичною культурою та спортом.

         В рамках Міської комплексної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту м. Харкова на 2017-2020 роки за рахунок коштів бюджету міста Харкова на 2019 рік  реконструйований спортивний стадіон школи, який включає в себе майданчики для гри:

- в міні - футбол,

- баскетбол, стріт - бол, волейбол; для гри в настільний теніс;

- комбінований спортивний майданчик;

- сектор для здачі нормативу «Біг на 100 м», бігова доріжка, стрибкова яма;

- смуга перешкод для заняття в рамках предмета «Захист Вітчизни»;

- гімнастичний майданчик «Стрітворкаут».

         На велике свято Здоров’я та Спорту на оновленому стадіоні, де проходили  змагання з волейболу, футболу, баскетболу, настільного тенісу, армреслінгу, відкрите тренування з фітнесу та кік-боксінгу, завітав Харківський міський голова Геннадій Кернес.

         Ми бажаємо, щоб свято спорту залишалось назавжди з нами, щоб всі були здорові, веселі та бадьорі. Маємо надію, що стадіон буде центром спорту та дозвілля для всіх школярів та жителів мікрорайону.

Ми дуже раді тому, що міська влада реальними справами показує свою професійність і працює на результат. І Харків залишається лідером серед багатьох українських міст! Сьогодні ми відкриваємо цей стадіон як символ відновлення України.