События Коминтерновского района

День працівника соціальної сфери.

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Традиція проведення суботників у Слобідському районі м. Харкова триває.

Традиція проведення суботників у Слобідському районі м. Харкова триває.

24.10.2019р. більше 150 осіб взяли участь у масштабній комплексній санітарній очистці території парку Любові Слобідського району. Це  співробітники Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради, Слобідського відділу ГУНП в Харківській області, Слобідського філіалу СКП «Харківзеленбуд»,  небайдужі місцеві жителі.

24.10.2019 на трудову вахту вийшли команда депутата Харківської міської ради Олександра Василенко

24.10.2019 на трудову вахту вийшли команда депутата Харківської міської ради Олександра Василенко, співробітники АТ «З-д ім Фрунзе» і Клінінгової компанії «Системи прогресивної очистки «СПО».

За допомогою грабель, мітелок, лопат і ветродуя територія по пров. Сапельника повністю очищена від опалого листя і іншого негабаритного сміття.

Зібрано і вивезено більш 20 кубів мусора.

Проведення загальноміського суботнику на території Слобідського району м. Харків 19.10.2019

Цього сонячного осіннього дня в рамках оголошеного раніше загальноміського суботника проводились заходи з благоустрою території Слобідського району.
На вулиці вийшли мешканці житлових будинків усіх форм власності, робітники підприємств, установ, організацій, суб'єкти підприємницької діяльності та усі небайдужі до життя Слобідського району. Загалом прийняло участь більш ніж 2000 чоловік.

Виконання робіт з благоустрою Слобідського району

Цього тижня продовжувались роботи з очищення території Слобідського району від опалого листя та сміття.

Вперше на оновленому стадіоні Харківської загальноосвітньої школи № 95 проходять спортивні змагання з різних видів спорту

Сьогодні 10.10.2019 року для всіх нас радісна подія – вперше на оновленому стадіоні Харківської загальноосвітньої школи № 95 по вул. Ньютона, 137 проходять спортивні змагання з різних видів спорту.

Відкриття дитячого садка № 352

Сьогодні, 10 жовтня 2019 року, мешканці мікрорайону «Нові будинки» чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається не просто як сонячний осінній день, але і як день відкриття дитячого садка № 352 по проспекту Героїв Сталінграда, 146-А.

День рятівника

День рятувальника України це чудовий привід привітати всіх співробітників Міністерства надзвичайних ситуацій, адже вони виконують вкрай складну і важливу роботу.

Планове тренування районної тимчасової комісії з питань евакуації.

З метою організованого та своєчасного проведення евакуаційних дій на території Слобідського району м. Харкова 18.09.2019р. в Адміністрації Слобідського району відбулося планове тренування районної тимчасової комісії з питань евакуації.

Проведення робіт з благоустрою району.

Проводились роботи з благоустрою території по проспекту Льва Ландау та безхазяйної території по вул. Нестерова.

Страницы