Виконання робіт з благоустрою Слобідського району

Цього тижня продовжувались роботи з очищення території Слобідського району від опалого листя та сміття.

Із залученням великогрузної техніки проводились роботи з прибирання від сміття та опалого листя території, прилеглої до ДП «Завод ім. Малишева, що розташований по вул. Морозова, а також за участю 25 студентів ДНЗ «Харківське вище професійне механіко-технологічне училище» було очищено від опалого листя територію на розі вул. Морозова та вул. Зернової.

Також виконувались роботи з очищення від опалого листя території, прилеглої до Обласного дитячого психоневрологічного санаторію № 1, що розташований по вул. Ньютона. Було задіяно 50 чоловік.

Проводились заходи по очищенню територій, прилеглих до домоволодінь приватного сектору по просп. Г.Сталінграда, Л.Ландау та вул. Державінській. Загалом було зібрано та вивезено із залученням техніки КП «Благоустрій», ООО «Екоресурс» та ДЕФ-4 КП «Шляхрембуд» (навантажувача, трактору, машини) близько 50 м.куб сміття та опалого листя. А також було подріблено та вивезено гілля об'ємом 25 м.куб. У вказаних  заходах прийняли участь мешканці приватного сектору та представники вуличних комітетів.

Постійно ведеться робота по очищенню прибудинкових територій будинків не комунальної форми власності. За останні дні очищено двори будинків №№ 123Б, 129А, 119, 121, 129Б по вул.Ньютона, № 43А по просп..Гагаріна та № 2Б по вул. Державінській.

Боротьба з опалим листям тільки розпочалась та на найближчі дні вже заплановано проведення масштабних заходів по його прибиранню на території Слобідського району.