Проведення загальноміського суботнику на території Слобідського району м. Харків 19.10.2019

Проведення загальноміського суботнику на території Слобідського району м. Харків 19.10.2019

Цього сонячного осіннього дня в рамках оголошеного раніше загальноміського суботника проводились заходи з благоустрою території Слобідського району.

На вулиці вийшли мешканці житлових будинків усіх форм власності, робітники підприємств, установ, організацій, суб'єкти підприємницької діяльності та усі небайдужі до життя Слобідського району. Загалом прийняло участь більш ніж 2000 чоловік.

Основні зусилля були спрямовані на боротьбу з опавшим листям. Прибирались сквери, дитячі майданчики, двори житлових будинків, території, прилеглі до підприємств, установ, організацій, закладів освіти та лікування, об'єктів торгівлі та харчування, АЗС, СТО, зелені зони вздовж основних магістралей району.

Сьогодні вдалось очистити від листя частково територію вздовж проспекту Льва Ландау, Сталінграду та Гагаріна, проводились роботи на вул. Ньютона, Каштановій, Плеханівській, Молочній, Матросова та Морозова, Садовопарковій., Овражній, пров.Сапельника. Окремо слід відзначити роботу, що була виконана на бульварі Жасміновому та сквері Каштановому. Одночасно з листям на вказаних територіях було зібрано розкидане сміття, адже, нажаль, ще не всі громадяни дбайливо відносяться до навколишнього середовища та бережуть довкілля. Об'єм зібраного та вивезеного сміття та листя склав 360 м.куб.

Сьогоднішні заходи відбулись за підтримки та безпосередньої участі представників комунальних підприємств району, а саме: «Харківські теплові мережі», «Благоустрій», «КВБО», «Харківжилстрой» Слобідської філії «Шляхрембуд» та «Харківзеленбуд». Були задіяні представники ООО «Системи прогресивної очистки», ООО «Екоресурс»., АТ «Житлобуд-1» та «Житлобуд-2», виробничого об'єднання «Сплав 500», АТ «Харківоблєнерго» та ДП «Завод ім.Малишева», які посприяли у виділенні техніки для проведення суботника. Загалом було задіяно 23 одиниці техніки, серед яких самоскиди, навантажувачі, трактори з причепами, фотони з заднім навантаженням, подрібнювач.

У заходах прийняли участь представники територіального центру соціального обслуговування населення, бібліотечної системи району, Управління освіти та підпорядкованих йому закладів, учні загальноосвітніх шкіл району та закладів професійної освіти.

Вже стала традиційної така важлива та необхідна допомога у проведенні благоустрою території Слобідського району від Харківського національного університету внутрішніх справ. Вкотре курсанти університету допомагають озеленювати наш рідний район. Так і сьогодні 40 курсантів були задіяні у роботах з висадження саджанців молодих дерев клену, горобини та уксусних дерев на території скверу «Закоханим» як його з недавніх пір називає місцеве населення. Загалом було висаджено 300 дерев.

День ще не закінчився, роботи тривають, але вже з упевненістю можна сказати, що Слобідський район приведено до належного санітарного стану та частково підготовлено до холодів та непогоди, що скоро прийдуть до України.